سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / درهای اپل پارک از ۲۶ آبان به روی عموم باز می شود – دیجیاتو – پی اچ موزیک

درهای اپل پارک از ۲۶ آبان به روی عموم باز می شود – دیجیاتو – پی اچ موزیک

ارسال یک ایمیل داخلی به کارکنان شرکت آشکار ساخته بود که اپل قصد دارد مرکز تازه تکمیل شده بازدیدکنندگان اپل پارک را به طور رسمی در روز جمعه ۲۶ آبان (۱۷ نوامبر) بازگشایی کند

البته اگر در این روزها به مرکز مذکور مراجعه کنید با تابلوی زیر رو به رو می شوید که در آن ذکر شده «برای یک رویداد خصوصی تعطیل هستیم. لطفاً در بازگشایی بزرگ ما در روز جمعه ۱۷ نوامبر شرکت کنید.»

مرکز بازدیدکنندگان اپل پارک حدود ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا دارد و برآورد می شود که شرکت ساکن کوپرتینو برای احداث آن بیش از ۱۰۰ میلیون دلار هزینه کرده باشد.

منظور از «رویداد خصوصی» همان دعوتنامه ای بود که از کارکنان اپل خواسته بود در روز ۱۶ نوامبر برای بازدید اختصاصی از مرکز فوق به اپل پارک مراجعه کنند. هر فرد می تواند سه همراه را با خود به این رویداد ببرد.

مرکز بازدیدکنندگان اپل شامل یک اپل استور با محصولات ویژه، فروشگاه هدیه، کافه، فضایی برای بازدید از اپل پارک به کمک تکنولوژی واقعیت افزوده و همچنین محلی موسوم به «observation deck» است. در این مجموعه بازدیدکنندگان می توانند به روش های خلاقانه ای با نحوه طراحی و تولید محصولات اپل و ساختارهای داخلی آن آشنا شوند.

ارسال یک ایمیل داخلی به کارکنان شرکت آشکار ساخته بود که اپل قصد دارد مرکز تازه تکمیل شده بازدیدکنندگان اپل پارک را به طور رسمی در روز جمعه ۲۶ آبان (۱۷ نوامبر) بازگشایی کند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

پتنت تازه سونی، شایعه فعالیت این کمپانی روی تکنولوژی اتومبیل های خودران را تایید می کند – دیجیاتو – پی اچ موزیک

سونی اخیراً پتنت تازه ای در سازمان جهانی مالکیت معنوی به ثبت رسانده که یکبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *