سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / همکاری خودروسازان اروپایی برای احداث جایگاه های شارژ خودروهای برقی – دیجیاتو – پی اچ موزیک

همکاری خودروسازان اروپایی برای احداث جایگاه های شارژ خودروهای برقی – دیجیاتو – پی اچ موزیک

بدون شک متاسفانه یا خوشبختانه آینده خودرو ها در حال حرکت به سمت خودرو های برقی است و همه شرکت های بزرگ خودروسازی این موضوع را پذیرفته اند و برای پیشرفت این موضوع در پروژه ای مشترک با یکدیگر همکاری می کنند

طبق گزارشات قرار است تا پایان سال میلادی امسال ۲۰ عدد جایگاه فست شارژ برای خودروها ساخته شود و قرار است تا پایان ۲۰۲۰ این میزان به ۴۰۰ جایگاه افزایش پیدا کند.

اولین کشور های منتخب برای انجام این کار آلمان، نروژ و اتریش هستند که اولین جایگاه ها در خاک آنها با فواصل ۱۲۰ کیلومتری احداث می شود. با وجود فاصله ای که جایگاه ها از یکدیگر دارند مشکلی برای مصرف کنندگان بوجود نمی آید و به راحتی می توانند با خودرو الکتریکی خود رانندگی کنند.

طبق گفته های های اقای Michael Hajesch رئیس پروژه Ionity وی اینگونه توضیح داد : صرفا تولید جایگاه های فست شارژ برای خودروهای الکتریکی هدف اصلی ما است که با احداث اولین جایگاه هدف خود را به خوبی به همه نشان خواهیم داد که با خودرو های برقی نیز می توان مسافت های طولانی مسافرت کرد.

پروژه Ionity به خودی خود باعث می شود تا خریدار تمایل بیشتری به خرید خودرو های الکتریکی پیدا کنند و دید کنونی که به خودرو های الکتریکی دارند بهبود یابد.

بدون شک متاسفانه یا خوشبختانه آینده خودرو ها در حال حرکت به سمت خودرو های برقی است و همه شرکت های بزرگ خودروسازی این موضوع را پذیرفته اند و برای پیشرفت این موضوع در پروژه ای مشترک با یکدیگر همکاری می کنند.

تمامی شرکت های خودروسازی که در این پروژه شرکت کرده اند، سهم یکسانی داشته و برای بیشتر کردن سرعت پیشرفت این پروژه از شرکت دیگر خودروسازان در این پروژه استقبال می کنند.

شرکت های خودروسازی فولکش واگن،دایملر ،فورد و بی ام و در این پروژه که Ionity نام دارد با هم تصمیم گرفته اند تا جایگاه ها را در سرتاسر اروپا احداث کنند.

خودروسازان برای سرعت بخشیدن به کار خود با شرکت های همانند Autobahn، Circle K و شرکت نفت و گاز OMV قرار داد همکاری امضا کرده اند. انتظار می رود تا پایان ۲۰۱۸ شاهد احداث بیش از ۲۰۰ جایگاه در سرتاسر اروپا باشیم که ۳۵۰ کیلو وات شارژ را در هر توقف در اختیار خودرو ها قرار می دهد.

مرکز اصلی تحقیقات پروژه در مونیخ آلمان قرار دارد که انتظار می رود تا سال آینده اعضای تیم به ۵۰ نفر برسد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

سلاح سنگین باواریا؛ ب ام و M8 در نوربرگ رینگ شکار شد – دیجیاتو – پی اچ موزیک

کم کم به زمان رونمایی بی ام و سری ۸ نزدیک می شویم. به همین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *